Aktualności

Sukces zbiórki krwi

Podczas finału WOŚP Klub Honorowych Dawców Krwi w Świebodzicach zebrał aż 17,55 litrów krwi! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę - wielki szacunek - Krew ratuje życie

Odprawa wolontariuszy

Uroczysta odprawa wolonatariuszy za nami.

Było super, była policja, straż miejska, frekwencja prawie 100 %.

Puszki, serduszka, gadżety rozdane.....czekamy teraz na niedzielę, żeby zagrać jeszcze głośniej niż rok temu i oczywiście do końca świata i o jeden dzień dłużej. Brawo dla wszystkich

WOŚP dla wolontariuszy

Do Sztabu dotarły super gadżety od WOŚP dla wolontariuszy: piękne rękawiczki od mBanku ( do smarfonów ) i ciepłe kominy od Playa. Oj, na pewno przyadzą się wszystkim w czasie niedzielenego grania.

W imieniu wolontariuszy dziękujemy !

Świebodzice w TV podczas finału

Popołudnie w dzień wolny, tak to idealny czas na bardzo ważną wiadomość dla Was. Niektórzy już wiedzą inni jeszcze nie, ale dziś potwierdzamy oficjalnie i zdradzamy powód naszych częstych wizyt w WOŚP w Warszawie. Będziemy mieć TRANSMISJĘ NA ŻYWO w TTV i TVN. Zostaliśmy wybrani i będziemy 1 z 10 miast zaraz obok Łodzi, Gdańska czy Poznania, z którymi Jurek będzie się łączyć.

Stwórz najdłuższy latawiec

ZAPRASZAMY DO ZABAWY To Wy stworzyliście jedyny w swoim rodzaju SZAL, który pięknie zdobił nasz ratusz. Dlatego 14 stycznia powstanie Naaajdłuższy ogon latawca 26 Finału WOŚP. Tym razem również kształt, tkanina i kolory ZALEŻĄ tylko OD Waszej Wyobraźni. Możecie zaczynać tworzyć już dziś Wasze dzieła musimy ze sobą połączyć dlatego rozpocznijcie od pętli i zakończcie sznurkiem.

Zebranie Sztabu

3 Stycznia o godz. 18.00 odbędzie się zebranie Sztabu w holu Szkoły Podstawowej nr 2. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pomocą i organizacją 26. Finału. Jest to też czas, w którym można przynieść dary na licytację.

Światełko do Nieba

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Świebodzic na przepiękne Światełko do Nieba, które odbędzie się w dniu FINAŁU o godz. 20:00

Przejazd Skotem

Mega Atrakcja od Miłośników Militariów ze Świebodzic.

Będziemy mogli odbyć podróż po Świebodzicach Skotem, jest to średni kołowy opancerzony transporter w wersji dowodzenia.

Godziny odzjadu: 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00

Trasa przejazdu: JELENIOGÓRSKA, PIŁSUDSKIEGO, WAŁBRZYSKA, STRZEGOMSKA, ŁĄCZNA

 

Trasa przejazdu

Spotkanie wolontariuszy

Spotkanie wolontariuszy, odbiór puszek, identyfikatorów, serduszek odbędzie się w piątek 13 stycznia 2017 roku o godz. 15.00 w holu Gimnazjum nr 2. Prosimy o wsparcie opiekunów grup.

Mimo " letniej zadymy w środku zimy " jakim jest każdy Finał WOŚP i gorącej atmosfery zapowiada się mroźna niedziela. Zadbajcie więc o ciepłe ubranie i nakrycie głowy.

Pages