Aktualności

Przejazd kolumny aut - 27 finału WOŚP

W dniu 13 stycznia 2019 między godziną 11.00 a 12.00 rozpocznie się przejazd kolumny aut 40-60 (samochody terenowe, quady, rajdowe, motocykle) z ulicy Mieszka Starego do ulicy Księcia Bolka i potrwa około 40 minut.

Za utrudnienia przepraszamy.

Oto trasa:

Bieg - Policz się z cukrzycą

13 stycznia 2019 r. pobiegniemy z hasłem „Policz się z cukrzycą".

Nabór na 27 Finał WOŚP trwa

Szef Sztabu 27. Finału WOŚP w Świebodzicach zaprasza wszystkich gotowych do działania na nasz orkiestrowy pokład! Oj, będzie się działo!
Pomaganie jest dziecinnie proste!
Sztab 27. Finału WOŚP został zarejestrowany w SP nr 2 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Świebodzicach, ID Sztabu 1062, przyznana ilość kart wolontariuszy 110.

Sukces zbiórki krwi

Podczas finału WOŚP Klub Honorowych Dawców Krwi w Świebodzicach zebrał aż 17,55 litrów krwi! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę - wielki szacunek - Krew ratuje życie

Odprawa wolontariuszy

Uroczysta odprawa wolonatariuszy za nami.

Było super, była policja, straż miejska, frekwencja prawie 100 %.

Puszki, serduszka, gadżety rozdane.....czekamy teraz na niedzielę, żeby zagrać jeszcze głośniej niż rok temu i oczywiście do końca świata i o jeden dzień dłużej. Brawo dla wszystkich

WOŚP dla wolontariuszy

Do Sztabu dotarły super gadżety od WOŚP dla wolontariuszy: piękne rękawiczki od mBanku ( do smarfonów ) i ciepłe kominy od Playa. Oj, na pewno przyadzą się wszystkim w czasie niedzielenego grania.

W imieniu wolontariuszy dziękujemy !

Świebodzice w TV podczas finału

Popołudnie w dzień wolny, tak to idealny czas na bardzo ważną wiadomość dla Was. Niektórzy już wiedzą inni jeszcze nie, ale dziś potwierdzamy oficjalnie i zdradzamy powód naszych częstych wizyt w WOŚP w Warszawie. Będziemy mieć TRANSMISJĘ NA ŻYWO w TTV i TVN. Zostaliśmy wybrani i będziemy 1 z 10 miast zaraz obok Łodzi, Gdańska czy Poznania, z którymi Jurek będzie się łączyć.

Stwórz najdłuższy latawiec

ZAPRASZAMY DO ZABAWY To Wy stworzyliście jedyny w swoim rodzaju SZAL, który pięknie zdobił nasz ratusz. Dlatego 14 stycznia powstanie Naaajdłuższy ogon latawca 26 Finału WOŚP. Tym razem również kształt, tkanina i kolory ZALEŻĄ tylko OD Waszej Wyobraźni. Możecie zaczynać tworzyć już dziś Wasze dzieła musimy ze sobą połączyć dlatego rozpocznijcie od pętli i zakończcie sznurkiem.

Pages

Dary

Licytacja rozpoczyna się o godzinie 18.00